یک تریدر - تنها کانال تلگرام ارز دیجیتال که بهش نیاز دارید
خرید ترافیک برای سایت اشتباه است

خرید ترافیک برای افزایش بازدید درست است؟

وقتی شما یک سایت راه اندازی میکنید پس از انجام طراحی و قرار  دادن مطالب و انجام دادن مراحل سئو سایت مهم ترین گام بعدی برای شما افزایش بازدید سایت است.چون وقتی شما مخاطب نداشته باشید هر چقدر مطلب بنویسید و بروز باشید تاثیر نخواهد داشت.برای افزایش بازدید سایت راه های زیادی وجود دارد که به دو دسته کلی تقسیم میشوند :روشهای رایگان افزایش بازدید سایت و روشهای غیر رایگان (پولی)

و یکی از راه های غیر رایگان که در سایتهای ایرانی بسیار پر طرفدار شده  است خرید ترافیک انبوه است.حال بهتر است بدانیم این خرید ترافیک چه تاثیری در سایت ما خواهد داشت و اینکه چه معایبی دارد.

خرد ترافیک برای افزایش بازدی سایت اشتباه است

خیلی از سایتها به شما ترافیک میفروشند به عنوان مثال ۱۰.۰۰۰ بازدید کننده را به قیمت ۵۰۰۰۰ تومان میفروشند که در نگاه اول بسیار وسوسه برانگیز است.چون اگر فکر کنید جذب کردن این تعداد مخاطب به سایت کار ساده ای نیست و وقت بسیار زیادی از شما میگیرد ولی پشت پرده افزایش بازدید با این روش چیست:

غیر واقعی : اکثریت سایتهایی که این حجم ترافیک را با قیمتهای ارزان میفروشند از نرم افزارها و اسکریپت های پروکسی استفاده میکنند و بازدید کننده های غیر واقعی ایجاد میکنند . شما پس از خرید این بسته ها تا چند روز در شمارنده سایت خود شاهد انفجار هستید ولی بعد از آن چه ؟ ناگهان میبینید باز هم بازدید شما از بین رفته است. اگر اینها بازدید کننده واقعی بودند حتما مجدد به سایت شما سر میزدند.

غیر هدفمند : عده ای تبلیغ میکنند که بر خلاف سایر سایت ها !!! بازدید کنندگانی که ما میفرستیم کاملا واقعی هستند.خوب اگر فرض کنیم این حرف درست باشد.برای شما ۱۰.۰۰۰ بازدید واقعی بفرستند وقتی این بازدید ها هدفمند نیست. کاربرانی به سایت شما هدایت میشوند که هیچ علاقه ای به مطالب شما ندارند و بلافاصله از سایت شماخارج میشوند که نتیجه آن فقط افزایش چشمگیر نرخ پرش Bounce rate در سایت شماست.

غیر سودمند : وقتی شما با خرید ترافیک برای افزایش بازدید ظاهری سایت خود اقدام میکنید هدف مهمی دارید و آن افزایش فروش محصولات و افزایش درآمد شما از سایت است.پس وقتی ترافیک جعلی و غیر هدفمند میخرید هیچکس محصولات شما را نمیخرد و حتی روی تبلیغات شما کلیک نمیکند

عدم تعامل : کاربری که ناخواسته یا اجباری به سایت شما هدایت شده مطمعنا تعاملی با سایت شما نخواهد داشت و بلافاصله سایت شما را ترک میکند بنابراین در خبرنامه شما عضو نمیشود و در شبکه های اجتماعی شما مشارکت نمیکند.

اگر قصد خرید ترافیک برای سایت خود دارید حتما از تبلیغات هدفمند با موضوع سایت خود مانند تبلیغات در گوگل استفاده کنید

دلایل بالا کافی است تا متوجه شوید خرید ترافیک غیر هدفمند به تعداد بالا هیچ فایده ای برای شما ندارد و تنها تاثیرش کاهش رتبه الکسا سایت شما خواهد بود. و چون خرید ترافیک جعلی یکی از روشهای سئو کلاه سیاه به حساب می آید ممکن است شما بخاطر آن جریمه شوید و سایت شما پنالتی شود.پس بهتر است با نوشتن مطالب با کیفیت وبه روز و کمی صبر ترافیک واقعی و ارگانیک برای سایت خود جذب کنید .

رضا فلکی مقدم هستم. مشاور سئو و دیجیتال مارکتینگ و مدیر سایت یک وبمستر که با هدف انتقال تجربیاتم از اینترنت راه اندازی شده است.