یک تریدر - تنها کانال تلگرام ارز دیجیتال که بهش نیاز دارید
موفقیت گسب و کار در لینکدین

۵ راه برای گسترش کسب و کار با لینکداین

بر خلاف سایر شبکه های اجتماعی لینکداین LinkedIn یک شبکه حرفه ای است و تکنیک های فیسبوک یا توییتر در آن کمکی به شما نمیکند زیرا این شبکه ساختار و قواعد کاملا متفاوتی دارد. بنابراین اگر میخواهید از لینکدین بازدید کننده و ترافیک بیشتری داشته باشید باید اول بدانید لینکدین چگونه کار میکند و چه نوع کاربرانی دارد.

روشهای  گسترش کسب و کار با لینکدین

لینکداین یک سایت گفتگو یا دوستیابی نیست. بلکه یک سایت برای افراد حرفه ای است تا توانایی ها , مهارت ها و تجارب شغلی خود را به اشتراک بگذارند و معمولا برای کاریابی و معرفی فرصت های شغلی و همچنین ایجاد گروه های تخصصی استفاده میشود.بسیاری از شرکت های بزرگ در لینکداین صفحات مخصوص دارند و آحرین اخبار و فرصتهای شغلی خود را در آن منتشر میکنند.

حال شما چگونه میتوانید از این سایت برای معرفی خود استفاده کنید :

۱- مشتریان خود را پیدا کنید

لینکداین بیش از ۸۰۰ میلیون کاربر از تمام دنیا دارد و این تعداد هر روز بیشتر میشود.بنابراین شما میتوانید با استفاده از قسمت جستجو کاربران را با توجه به تخصص ها و علاقه مندی ها و همچنین بر اساس کشور و شرکت بیابید و با آنها در تماس باشید.

 ۲- در لینکداین پلاس مطلب منتشر کنید

در سالهای گذشته فقط افراد معدودی مجاز به ارسال مطالب بودند ولی اکنون تمامی کاربران میتوانند مطالب خود را منتشر کنند. پس این یک فرصت خوب برای شماست تا کالا و خدمات خود را به رایگان در مقابل میلیونها بازدیدکننده معرفی کنید و مشتریان جدید پیدا کنید.

 ۳-شبکه دوستان خود را گسترش دهید و با اعضا تعامل داشته باشید

تعامل با اعضا در شبکه های اجتماعی مهم ترین اصل است. شما هر چقدر مطالب زیبایی بنویسید و یا کالا و خدمات منحصر به فردی داشته باشید تا نتوانید برای آن مشتری پیدا کنید در عمل شکست خورده اید. پس با گسترش شبکه دوستان خود و تعامل با آنها باعث میشوید مطالب شما باز نشر پیدا کند و هر روز تعداد جدیدی با شما آشنا شوند

۴- شرکت در گروه های تخصصی

یکی دیگر از نکاتی که به شما کمک میکند عضویت در گروه های تخصصی مرتبط با فعالیت شما است. با شرکت در این گروه ها میتوانید با تبادل نظر و ارسال مطالب افرادی را پیدا کنید که به دنبال محصول شما هستند و حتی با نظراتشان و انتقال تجربه به شما در موفقیت بیشتر کمک کنند.

 ۵- عضویت ویژه و تبلیغ در لینکداین

با عضویت ویژه امکانات بی نظیری در اختیار شما قرار میگیرد که کاربران رایگان از آن بی بهره هستند.و میتوانید برای گسترش هرچه بیشتر کسب و کار و جذب مشتریان جدید به بهترین نحو از آن استفاده کنید.و همچنین میتوانید با سفارش تبلیغ با کاربرانی آشنا شوید که به دنبال محصول و خدمات شما هستند.

لینکداین یک سایت فوق العاده هم برای اشخاص و هم برای شرکت ها است و با امکانات فراوان شما را برای معرفی و یافتن فرصتهای جدید یاری میکند.پس اگر عضو این مجموعه بزرگ نیستید همین امروز به شبکه حرفه ای ها ملحق شود.

رضا فلکی مقدم هستم. مشاور سئو و دیجیتال مارکتینگ و مدیر سایت یک وبمستر که با هدف انتقال تجربیاتم از اینترنت راه اندازی شده است.